Dostępne metody wysyłki

Podczas składania zamówienia, klient może wybrać dogodną dla siebie metodę dostarczenia przesyłki. Poniżej znajdują się oferowane przez sklep sposoby wysyłki oraz deklarowane przez doręczycieli czasy doręczenia przesyłek.

Poczta Polska

Poczta Polska jest najczęściej wybieraną przez klientów formą dostawy. Przesyłka jest dostarczana bezpośrednio do domu przez listonosza, lub można ją odebrać w najbliższym urzędzie pocztowym, jeżeli listonosz nie zastanie nikogo w domu.

Logo Poczty Polskiej

Za pośrednictwem Poczty wysyłane są przesyłki krajowe oraz zagraniczne.

Deklarowane przez pocztę czasy dostarczenia przesyłek:

Przesyłki krajowe

  • Jeden dzień roboczy - przesyłki polecone priorytetowe oraz paczki „EKSTRA24” i „PACZKA24”
  • Dwa dni robocze - „PACZKA48”
  • Do trzech dni roboczych - przesyłki polecone ekonomiczne

Przesyłki zagraniczne

Do trzeciego dnia roboczego po dniu nadania, jeżeli adresowane są do krajów europejskich lub do szóstego dnia, jeśli adresowane są do innych krajów niż europejskie.

Paczkomaty 24/7

Paczkomaty 24/7 to system skrytek pocztowych, służący do odbierania paczek 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Logo Paczkomaty 24/7

Odbieranie paczki z paczkomatów jest bardzo wygodne, wystarczy jedynie wpisać na panelu Paczkomatu numer telefonu komórkowego oraz otrzymany kod odbioru, a skrytka z przesyłką otworzy się. Paczkomaty są niezależne od kurierów, czy godzin otwarcia punktów pocztowych, przesyłkę odbierasz samodzielne o dowolnej porze dnia i nocy.

Deklarowane czasy dostarczenia przesyłek:

Według informacji na stronie operatora, znaczna większość przesyłek jest dostarczana następnego dnia po nadaniu.

Przesyłka kurierska

Osoby, którym szczególnie zależy na szybkim dostarczeniu przesyłki mogą skorzystać z przesyłki kurierem. Na chwilę obecną przesyłki kurierskie realizujemy za pośrednictwem firm: UPS oraz inPost.

Logo UPS Logo inPost

Przesyłki kurierskie są dostarczane w ciągu jednego dnia roboczego od dnia nadania (czas deklarowany przez firmy kurierskie).